Stronę odwiedziło:384818 gości.
Dziś Stronę odwiedziło:0 gości.
Witamy na stronie ORKIESTRY DĘTEJ MRONGOVIA
SKLAD ORKIESTRY

Kapelmistrz - Andrzej Regiec

 

                      Flet: 
                              * Aniela Kowalczyk
                              * Aleksandra Prusaczyk 
                              * Antonina Nowotnik 

Saksofon Sopranowy:
                              * Sylwia Sosińska  

Saksofon Altowy:
                              * Joanna Witucka
                              * Monika Ziarkowska 

Saksofon Tenorowy: 
                              * Małgorzata Woźniel
                              * Wojciech Jurek

Saksofon Barytonowy:
                              * Małgorzata Burbo 

                 Trąbka:
                              * Roksana Leśniak
                              * Andrzej D. Regiec 
                              * Jakub Kondracki
                              * Wiktor Prusaczyk 
                              * Robert Wierbiłowicz
                              * Antoni Łupkowski       

                      Róg:
                              * Andrzej Mierzejewski   

                  Puzon:
                              * Justyna Regiec  

              Sakshorn Altowy:
                              * Szymon Witucki

              Sakshorn Baryton:
                              * Weronika Burbo 

                    Tuba:
                              * Karol Burbo
                              * Łukasz Witucki 
                              * Kacper Kondracki  

              Perkusja: 
                              * Krystyna Bawirsz 

 

  

Archiwum skladu Orkiestry Detej Mrongovia:

Flet:

  1. Kisiel Justyna
  2. Teleszewska Agata
  3. Kozinska Kamila
  4. Ciskowska Adrianna
  5. Aleksandrowicz Karolina
  6. Balukin Katarzyna
  7. Mieczkowska Laura
  8. Kowalczyk Kornelia
  9. Pogorzelska Katarzyna
  10. Markiewicz Karolina
  11. Halemba Julia
  12. Trelińska Stella
  13. Stein Alina
  14. Dawid Nikola
  15. Organek Zuzanna

Saksofon sopranowy:

  1. Kędzierska Ewa
  2. Schmidt Monika
  3. Wiktorowicz Joanna
  4. Bladosz Diana
  5. Luma Barbara
  6. Gołaś Patryk 
  7. Gałka Klaudia
  8. Wiśniewska - Kusek Joanna 
  9. Andrulonis Karolina 
  10. Julia Szajdek  

Saksofon Altowy:

  1. Kmiecinska Justyna
  2. Moroz Magdalena
  3. Jankowski Mateusz
  4. Niksa Karolina
  5. Meler Krystian
  6. Aleksandrowicz Martyna
  7. Żełobowska Olga
  8. Kopcinski Patryk
  9. Perzan Anita
  10. Ołów Żaneta
  11. Petruk Karolina
  12. Szczechóra Alicja

Saksofon Tenorowy:

  1. Rabczewski Damian
  2. Kalinowski Lukasz
  3. Łatarewicz Mariusz
  4. Nicpon Ala
  5. Jankowski Mateusz 
  6. Koiszewska Katarzyna 

Saksofon Barytonowy:

  1. Pawiński Mariusz
  2. Żołopa Jakub
  3. Kondracki Karol
  4. Koiszewska Katarzyna
  5. Abramek Piotr

Trąbka:

  1. Kaszyńska Wiktoria
  2. Moroz Maciej
  3. Regiec - Gudalewska Magdalena
  4. Kaszyński Krzysztof
  5. Kur Michał
  6. Gudalewski Mariusz Piotr
  7. Kalinowski Marcel
  8. Trzciński Mateusz
  9. Durka Mikołaj
  10. Sobol Paweł
  11. Majewski Wiktor
  12. Miklusz Jan
  13. Łatarewicz Damian
  14. Miklusz Jakub 
  15. Śniadach Wiktoria 
  16. Jakub Kondracki 
  17. Woźniel Julia 

Waltornia:

  1. Nowicka Maria
  2. Dowgiałło Maciej
  3. Kalinowska Marika
  4. Dowgiałło Agnieszka
  5. Jankowski Aleksander
  6. Parda Tomasz
  7. Wiśniewski Damian
  8. Jankowski Aleksander 
  9. Kuchta Wiktoria 

Puzon:

  1. Sobieszek Sebastian
  2. Dowgiałło Monika
  3. Skorupski Patryk
  4. Szwaciński Bartosz
  5. Wiśniewska Paulina
  6. Kaszyński Krzysztof
  7. Zięba Dominika
  8. Kwoczko Paulina
  9. Jankowska Danuta 
  10. Alicja Kondracka

Baryton:

  1. Dąbrowski Kazimierz
  2. Piątek Grzegorz
  3. Kaszyński Krzysztof  - Ś.P.
  4. Jankowska Danuta
  5. Miklusz Jan 
  6. Koiszewski Włodzimierz 
  7. Wąsik Karol 

Tuba:

  1. Szczechóra Sławomir
  2. Gudalewski Mariusz
  3. Paweł Prusaczyk 
  4. Grzegorz Parda

Perkusja:

  1. Bladosz Kaja
  2. Bochan Kamila
  3. Miklusz Jakub
  4. Moroz Lidia
  5. Rutkowska Julia
  6. Węnglicka Patrycja
  7. Łukaszuk Marlena
  8. Dowgiałło Monika
  9. Reszka Krzysztof
  10. Kraśner Piotr
  11. Bałdyga Wiktor
  12. Daszkiewicz Michał
  13. Duszak Maciej
  14. Rabczewski Damian
  15. Sokołowski Karol
  16. Majewski Wiktor
  17. Grzymkowski Michał
  18. Rutkowski Eryk
  19. Burbo Małgorzata
  20. Gudalewski Mariusz Piotr
  21. Bawirsz Krystyna
  22. Bawirsz Wojciech
  23. Abramek Grzegorz
  24. Garnowski Piotr
  25. Kaszyński Krzysztof - Ś.P. 
  26. Figura Natalia